NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

MODERNÝ ŠTÝL INTERIÉROV S DEKORATÍVNYMI NÁTERMI VALPAINT
Už ste premýšľali nad tým, aký štýl bývania je pre Vás ten pravý?
Necháte si poradiť od dizajnérov, alebo hľadáte niečo svoje, srdcu blízke?
Inšpirujte sa moderným štýlom, ktorý harmonizuje farbné odtiene a nápadité štruktúry povrchov.
Naše unikátne materiály Vám ponúkajú na výber širokú škálu rôznych farebných oditeňov a povrchových úprav.
METEORE 10 CEMENTO - textúrovaný náter určený, dokonale imitujúci cement vo všetkých jeho variáciách. Ideálny pre moderné súčasne  interiéry,
dodávajúc im nádych elegancie s jedinečným vizuálnym vzhľadom. 

KLONDIKE CORTEN - jednoducho dokonalá imitácia hrdzavých povrchov zoxidovaného kovu Vám určite ponúkne nový pohľad na moderné interéry s prvakam urbanistického štýlu.

MAVERICKS - pri hľadaní novej inšpirácie a pre vytvorenie nových dekoratívnych efektov sa nechajte inšpirovať aj prírodou - more a oceán a pohyby búrlivých morských vĺn. Táto inšpirácia Vám ponúka vytvoriť jedinečný nový a moderný dizajn vo Vašom interiéry so špeciálnymi žiarivými odleskami a trojrozmerným farebným efektom, evokujúcim pohyb morských vĺn.

Pozrite si v našej galérii aj ďaľšie inšpiratívne fotografie, ktoré možno nájdu svoje miesto aj u Vás doma.

Ostatné články

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

Elegancia a rafinovaná krása s dekoratívnymi farbami sa naozaj skrýva v detailoch. Tieto malé, no zároveň významné prvky môžu transformovať celý interiér a pridať mu nezameniteľný nádych luxusného štýlu. Každý pohľad na stenu, každý lúč slnka, ktorý sa lomí na povrchu, prináša nový zážitok a vyvoláva príjemné pocity.


VALPAINT INNOVATION & DESIGN

VALPAINT INNOVATION & DESIGN

Projekt VALPAINT INNOVATION & DESIGN – Think like an Artist je nový ambiciózny projekt navrhnutý spoločnosťou Valpaint, ktorého cieľom je preniesť dekoratívnu farbu na umeleckú úroveň a povzbudiť dekoratérov aby sa odvážili vyjsť zo svojej komfortnej zóny.


NOVÝ KATALÓG SABULADOR 2017

NOVÝ KATALÓG SABULADOR 2017

Katalóg SABULADOR 2017 prináša nové trendové farebné odtiene a stáva sa univerzálnym nástrojom, ktorý je schopný lepšie reagovať na požiadavky našich zákazníkov.