VALPAINT INNOVATION & DESIGN

Projekt VALPAINT INNOVATION & DESIGN –  Think like an Artist

Hlavnými princípmi projektu VALPAINT INNOVATION & DESIGN – Think like an Artist sú farba, textúra a hmota.

Cieľom tohto ambiciózneho projektu navrhnutého a vyvinutého spoločnosťou VALPAINT je preniesť dekoratívnu farbu na umeleckú úroveň a povzbudiť dekoratérov, aby sa odvážili vyjsť zo svojej komfortnej zóny a hľadať nové formy umeleckých vyjadrení. Tieto umelecké diela v sebe spájajú vizuálne zaujímavé farby, rôzne textúry a maliarske techniky.

Ostatné články

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

Elegancia a rafinovaná krása s dekoratívnymi farbami sa naozaj skrýva v detailoch. Tieto malé, no zároveň významné prvky môžu transformovať celý interiér a pridať mu nezameniteľný nádych luxusného štýlu. Každý pohľad na stenu, každý lúč slnka, ktorý sa lomí na povrchu, prináša nový zážitok a vyvoláva príjemné pocity.


NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

Už ste premýšľali nad tým, aký štýl bývania je pre Vás ten pravý? Necháte si poradiť od dizajnérov, alebo hľadáte niečo svoje, srdcu blízke? Inšpirujte sa moderným štýlom, ktorý harmonizuje farbné odtiene a nápadité štruktúry povrchov. Naše unikátne materiály Vám ponúkajú na výber širokú škálu rôznych farebných oditeňov a povrchových úprav.


NOVÝ KATALÓG SABULADOR 2017

NOVÝ KATALÓG SABULADOR 2017

Katalóg SABULADOR 2017 prináša nové trendové farebné odtiene a stáva sa univerzálnym nástrojom, ktorý je schopný lepšie reagovať na požiadavky našich zákazníkov.