CERTIFIKOVNÉ ŠKOLENIE VALPAINT

ODBORNÉ A PRAKTICKÉ ŠKOLENIE DEKORATÍVNYCH TECHNÍK VALPAINT

Školenia organizuje: NEO-CONCEPT s.r.o. Oficiálny distribútor VALPAINT pre SR a ČR

Odborný garant školenia: VALPAINT S.p.A Via dell'Industria, 80  60020 POLVERIGI (AN) - ITALY

 Dekoratívne nátery a omietky

  • úplne zmeniť vzhľad celého interiéru,
  • umocniť jeho jedinečný vzhľad,
  • vytvoriť nenapodobiteľný priestor,
  • vdýchnuť mu úplne nový rozmer.

Práca s dekoratívnymi materiálmi a štruktúrovanými povrchmi imitujúcimi vzhľad metalických kovov, koží, tkanín, dreva a mnoho iných dizajnov a efektov si vyžaduje profesionálny prístup, zručnosť a prax aplikátora.

Profesionálne odvedená práca, zručnosť a prax sa začína absolvovaním špecializovaného odborného a praktického školenia, kde sa oboznámite so základnými, ale aj pokročilými dekoratívnymi technikami aplikácie náterov a omietok. Vyskúšate si profesionálne materiály a ich jedinečné vlastnosti.

Odborné školenie je určené pre maliarov, ktorí chcú všedné a fádne maľovanie stien zameniť za nové trendové a dizajnové interiérové prvky.

Po ukončení školenia získate zručnosť v aplikácii profesionálnych dekoratívnych náterov a omietok spolu s certifikátom profesionálneho maliara dekoratívnych techník VALPAINT.

Možnosť registrovať sa v našej databáze VALPAINT maliar – dekoratér a stať sa tak našim zmluvným partnerom, ktorému bude priznaná zákaznícka zľava na nákup všetkých produktov VALPAINT.

Termíny školení, miesto konania a ďalšie informácie Vám poskytneme mailom info@dekoratívne-nátery.sk , alebo telefonicky na čísle 0944/ 621 508.

Aktuálne informácie o termínoch školení nájdete aj na našom facebooku https://www.facebook.com/Dekorat%C3%ADvne-n%C3%A1tery-182728738755878/?fref=ts.

Ostatné články

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

Elegancia a rafinovaná krása s dekoratívnymi farbami sa naozaj skrýva v detailoch. Tieto malé, no zároveň významné prvky môžu transformovať celý interiér a pridať mu nezameniteľný nádych luxusného štýlu. Každý pohľad na stenu, každý lúč slnka, ktorý sa lomí na povrchu, prináša nový zážitok a vyvoláva príjemné pocity.


VALPAINT INNOVATION & DESIGN

VALPAINT INNOVATION & DESIGN

Projekt VALPAINT INNOVATION & DESIGN – Think like an Artist je nový ambiciózny projekt navrhnutý spoločnosťou Valpaint, ktorého cieľom je preniesť dekoratívnu farbu na umeleckú úroveň a povzbudiť dekoratérov aby sa odvážili vyjsť zo svojej komfortnej zóny.


NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

Už ste premýšľali nad tým, aký štýl bývania je pre Vás ten pravý? Necháte si poradiť od dizajnérov, alebo hľadáte niečo svoje, srdcu blízke? Inšpirujte sa moderným štýlom, ktorý harmonizuje farbné odtiene a nápadité štruktúry povrchov. Naše unikátne materiály Vám ponúkajú na výber širokú škálu rôznych farebných oditeňov a povrchových úprav.