Magic Light

MAGIC LIGHT - fosforujúci náter

Strach z tmy je fóbia, ktorá často postihuje deti vo veku od 2 do 6 rokov a bráni im v pokojnom spánku vo vlastnej spálni. Túto štúdiu potvrdil aj  Francesco Pieroni, kvalifikovaný odborník v oblasti rozvoja dieťaťa a vzdelávania: "Strach z tmy je definovaný ako atavistický, to znamená, že je tkvejúci vo vedomej časti našej DNA a siaha až do nepamäti a je súčasťou normálneho procesu rozvoja. Strata orientačných bodov, ktoré sa vyskytujú v tme deti desí a núti ich cítiť sa zraniteľnejšie a menej ľahko chránené proti všetkým nebezpečenstvám." Čo môžete urobiť pre vaše dieťa aby prekonalo strach? "Zapnutie svetla, ktoré umožňuje, aby dieťa malo referenčné body v miestnosti,  ktoré pomáhajú dieťaťu spať pokojnejšie. Vynaliezavé hry a nenápadné hračky a predmety v izbičke môžu dieťatku tiež pomôcť upriamiť jeho pozornosť na tieto upokojujúce predmety.

Dekoratívny náter na steny, ktorý nájdete medzi našimi produktami je jedinečný svojho druhu. MAGIC LIGHT má luminiscenčnú vlastnosť, ktorá spôsobuje to, že steny po nabití denným, umelým alebo ultrafialovým svetlom v tme svietia. Jedinečnou vlastnosťou tohto produktu je jeho transparentnosť. Steny po jeho aplikácií pri dennom svetle ponechávajú pôvodný náter a fosforeskujú až v tme po nabití prirodzeným, umelým alebo ultrafialovým svetlom.

Miestnosti s MAGIC LIGHT náterom umožňujú absorbovať cez deň svetlo a postupne ho uvoľňovať v noci, čo môže pomôcť dieťaťu prekonať toto prirodzené obdobie strachu. Výber niektorých obrázkov zo šablón a hranie sa so špeciálnymi ultrafialovými baterkami,  kreslenie a písanie na stenu so svetlom spolu so svojimi rodičmi, určite pomôže vytvoriť kreatívne a upokojujúce prostredie pre všetky deti.

Ostatné články

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

AKO VYBRAŤ DEKORATÍVNU FARBU ALEBO OMIETKU NA STENU.

Elegancia a rafinovaná krása s dekoratívnymi farbami sa naozaj skrýva v detailoch. Tieto malé, no zároveň významné prvky môžu transformovať celý interiér a pridať mu nezameniteľný nádych luxusného štýlu. Každý pohľad na stenu, každý lúč slnka, ktorý sa lomí na povrchu, prináša nový zážitok a vyvoláva príjemné pocity.


VALPAINT INNOVATION & DESIGN

VALPAINT INNOVATION & DESIGN

Projekt VALPAINT INNOVATION & DESIGN – Think like an Artist je nový ambiciózny projekt navrhnutý spoločnosťou Valpaint, ktorého cieľom je preniesť dekoratívnu farbu na umeleckú úroveň a povzbudiť dekoratérov aby sa odvážili vyjsť zo svojej komfortnej zóny.


NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

NOVÝ MODERNÝ ŠTÝL BÝVANIA

Už ste premýšľali nad tým, aký štýl bývania je pre Vás ten pravý? Necháte si poradiť od dizajnérov, alebo hľadáte niečo svoje, srdcu blízke? Inšpirujte sa moderným štýlom, ktorý harmonizuje farbné odtiene a nápadité štruktúry povrchov. Naše unikátne materiály Vám ponúkajú na výber širokú škálu rôznych farebných oditeňov a povrchových úprav.